ПРАКТИКА З ЛІСОВИХ КУЛЬТУР

На початку вересня стартувала навчальна практика з лісових культур для студентів ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство».

Для належного засвоєння практичного матеріалу були підібрані відповідні лісокультурні об'єкти: лісові розсадники, площі лісових культур Приміського лісництва Лубенського лісгоспу та Лубенського агролісництва, дендропарк коледжу.

На практиці з лісових культур студенти ознайомились з основними питаннями проведення інвентаризації садивного матеріалу в розсаднику, лісових культур, проводили оцінку кількості та якості врожаю основних деревних та чагарникових порід, заповнювали первинну документацію по інвентаризації лісових культур. Також була зібрана та оформлена колекція насіння деревних та чагарникових порід.

По завершенню практики лісівники ІІІ курсу успішно досягли поставленої мети навчальної практики та отримали позитивні оцінки.

Олена Дем`яненко, Ангеліна Чичул,

Єлізавета Грибович, керівники практики;