ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

 25 ВЕРЕСНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ IV З’ЇЗД ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

За ініціативи Товариства лісівників України, підтриманою Колегією Державного агентства лісових ресурсів України, 25 вересня 2018 року відбудеться IV З’їзд лісівників України (не плутати із з’їздом Товариства лісівників України, останній сьомий відбувся 8 лютого 2018 року).

За всю історію незалежної України з'їзд широкої лісівничої громадськості скликався тричі. Це відбувалося в умовах, коли перед лісовою галуззю поставали серйозні проблеми і питання вибору подальших шляхів розвитку, що ми бачимо і зараз: в законодавчих змінах, які приймаються Верховною Радою України, які посилюють податковий тиск на лісове господарство, в урядових рішеннях, які приймаються без широкого обговорення по питанню концесії лісів, відсутності фінансування для лісів Півдня і Сходу нашої країни, у штучному формуванні в суспільстві негативної думки про роботу лісівників.

Головною метою скликання IV з’їду лісівників України є опрацювання спільних рішень за участі фахівців лісового господарства, урядовців, закордонних експертів, інвесторів, представників деревообробного сектору щодо подальшого розвитку та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду.

IV з’їзд лісівників України може бути поворотним етапом відродження українського лісівництва, поштовхом до подальшого сталого розвитку лісової галузі країни.

Сподіваємось на участь в роботі IV З’їду лісівників України Президента України, Прем’єр-міністра, народних депутатів, урядовців і маємо певну надію що нас почують.

На загальних зборах трудового колективу Лубенського лісотехнічного коледжу 3 вересня (згідно запропонованого представництва на з’їзд для нашого навчального закладу, лист ВГО Товариство лісівників України №09/121 від 29.08 2018 р.) делегатом на з’їзд одноголосно обрано Заслуженого лісівника України, Відмінника лісового господарства, кандидата сільськогосподарських наук Романа Сендзюка.

Відкриття з’їзду 25 вересня 2018 р. об 11 годині в день відкриття у Києві 17-ї Міжнародної виставки машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної і меблевої промисловості «LISDEREVMASH-2018» у Міжнародному виставковому центрі за адресою: Броварський проспект-15, 14 конференц-зал.

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін;

голова Первинної організації Товариства лісівників

України Лубенського лісотехнічного коледжу

Меню

Лічильник

Сьогодні10
Вчора386
За тиждень1439
За місяць8135
Всього448678
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация