ПОЛТАВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИВЧАЮТЬ ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД РОБОТИ ВІННИЦЬКИХ КОЛЕГ

11 липня Полтавські лісівники і викладачі нашого коледжу відвідали Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, яке вважається зразковим у створенні високопродуктивних лісів майбутнього.

Лісівниками Вінниччини розроблено теоретичні основи й методи створення та вирощування штучних дубових насаджень з участю інтродукованих і аборигенних лісових порід (горіх чорний, черешня звичайна, груша звичайна, берека лікувальна, модрина європейська, псевдотсуга та інші).

Особлива увага приділяється проектуванню лісових культур, вирощуванню садивного матеріалу в теплицях. У достатній кількості вирощується і садивний  матеріал із закритою кореневою системою. А це дає можливість після механізованої підготовки ґрунту за вдосконаленою технологією проводити і літнє садіння лісових культур із використанням садивного матеріалу з закритою кореневою системою за допомогою спеціального пристрою (конусного меча).

Ангеліна Чичул, викладач фахових дисциплін;

фото - автора