"СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА" - 2016

30 березня у актовій залі коледжу відбувся обласний міжвузівський фестиваль-конкурс «Студентська весна 2016».

Творчий звіт колективу художньої самодіяльності підкорив своєю майстерністю поважне полтавське журі. Патріотична тематика концертної програми здобула високу оцінку суддів та глядача.

Вокальний ансамбль «Суцвіття», ВІА «Пори року», солісти Антон Миколаєнко, Наталія Шуба, Богдана Бобиренко, Карина Герасименко (керівник Віктор Карпець) в котрий раз довели, що лісотехнічний коледж багатий  на талановиту молодь.

Чудові, зворушливі слова вірша «Моя Україна» у виконанні Анжели Карпець не залишили байдужою прискіпливу студентську аудиторію. Український танок у виконанні наших студентів Антона Миколаєнка, Володимира Овчаренка, Владислава Ротаня додав колориту до програми виступу.

Ведучі Юлія Дацій, Володимир Бабак та Альона Бугаєць нагадали всім присутнім про те, що «холода з заметілями вже пішли далеко - далеко, а весна з теплими променями сонця несе нам злагоду, надію і віру, що все буде добре!».

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266472