ОБГОВОРИЛИ З ЛІСІВНИКАМИ ПОЛТАВЩИНИ СТАН ЛІСОВИХ КУЛЬТУР ДУБА ЗВИЧАЙНОГО

3 липня на базі ДП «Миргородське лісове господарство» була проведена виїзна колегія Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Під час колегії полтавські лісівники та викладачі нашого коледжу обговорювали питання лісовідновлення та лісорозведення, сучасні методи формування біологічно стійких лісів майбутнього.

Фахівці лісового господарства мають залишити після себе високопродуктивні ліси. Тому єдиним критерієм оцінки кожного лісівника є стан лісових культур.

Учасники виїзної колегії мали можливість на власні очі побачити стан лісових культур на території Комишнянського лісництва.

Начальник Полтавського обласного управління Юрій Тараненко відзначив зразково-показовий стан різновікових лісових культур дуба, що свідчить про постійну, планомірну, багаторічну працю знаючих спеціалістів-лісівників.

Ангеліна Чичул, викладач фахових дисциплін;

фото - автора