Конкурс студентської творчості «Студентська весна-2016»

КОНКУРС СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА-2016»

25 квітня 2016 року у Полтавському міському Будинку культури відбувся заключний концерт обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна», участь у якому брали кращі творчі студентські колективи Полтавщини.

Глядачі та вболівальники вкотре мали змогу насолодитися виступами артистів молодіжних колективів художньої самодіяльності. Концертна програма складалась із різноманітних різнопланових жанрів: художнє читання, власна поезія, українські народні та сучасні пісні, хореографія, театральне мистецтво, гумор, акробатика, силові вправи.

Честь представляти наш коледж за результатами оцінювання обласного журі випала студенці групи Б-21 Анжелі Карпець та студенту групи ЛГ-41 Антону Миколаєнку.

Натхненна пісня, патріотичне читання вірша, під час виступів наших студентів, не залишило нікого байдужим. Тому разом із молодими артистами молодіжного мистецького фестивалю публіка емоційно та чуттєво вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців і мирних жителів.

Неперевершеність і феєрія, талант і креативність, мистецтво – саме такими високими словами можна відзначити молодих артистів Полтавщини, які гідно представляють свій рідний край!

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 253088