ВИХОВНА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА  ПРИМИРЕННЯ

8 травня у коледжі відбулася виховна година, присвячена Дню пам’яті та примирення.

Сергій Омельченко – завідувач денним відділенням, викладач історії України розповів студентам про те, що 8 травня в Україні – це день, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Викладач наголосив, що у травневі дні слід шанобливо ставитися до пам’яті про перемогу. Символом вшанування жертв Другої світової війни є червоний мак. Це квітка – пам’ятний знак усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.

Аліна Козачкова – заступник директора з виховної роботи навела приклади із світової та української літератури про події Другої світової війни.

У ці дні слід пам’ятати про непересічну роль нашого народу у перемозі над ворогом.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

За тиждень2098