НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДЕКОРАТИВНОГО РОЗСАДНИЦТВА

6 квітня в групі III курсу спеціальності «Садово-паркове господарство» стартувала практика з дисципліни «Розсадники декоративних культур».

Перший день практики був незвичайний та цікавий. Студенти побачили майстер-клас з різних видів декоративної обрізки проведений директором розсадника декоративних рослин «ОСОКОР» Андрієм Анатолійовичем Бутом.

На прикладі деревно-чагарникових видів коледжу продемонстровано основні способи здійснення їх обрізки, з чіткими поясненнями та практичними рекомендаціями виконання.

Кожен з студентів мав змогу власноруч спробувати себе у формуванні рослин та роботі з якісними садовими інструментами наданими Андрієм Анатолійовичем.

Навики обрізки декоративних рослин, закріплення теоретичних знань, усвідомлення цікавості та важливості обраної спеціальності – ось що залишилось в пам’яті студентів, після цього насиченого дня практики.

Єлізавета Грибович, викладач фахових дисциплін;

фото - автора