У коледжі відбулася Спартакіада лісівників Полтавщини

2016-09-11

У КОЛЕДЖІ ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ЛІСІВНИКІВ ПОЛТАВЩИНИ

10 вересня на стадіоні та у спортивній залі нашого коледжу було людно і гамірно.

Вся Полтавщина до нас у гості! Полтавські лісівники зібрались в Лубнах помірятись силами, уміннями та спортивною удачею. Команди лісогосподарських підприємств змагались у силових видах (армспорт та гирі), ігрових (волейбол та міні-футбол) і в найвидовищнішому та найцікавішому - перетягуванні канату. Учасники демонстрували силу, вміння, технічність та майстерність. На вболівальників залишились лише емоції, але вони, повірте, допомагали у перемозі!

Та все ж, як у будь-яких змаганнях, у лісівничих також є призери і переможці. Серед силових видів спорту – гирьовий та армспорт – нагороджували як окремих учасників різних вагових категорій, так і в цілому команду від лісгоспів. Перше місце посіли команди ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс»  та ДП «Миргородський лісгосп». У ігрових змаганнях з волейболу та футболу перемогу здобули команди ДП «Пирятинський лісгосп» та ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс». До речі, команда останніх показала справжню  злагодженість і майстерність з перетягування канату, що забезпечило їм першість у спартакіаді.

Отже, лідером змагань і першу сходинку посіла команда ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс», 2 місце – ДП «Миргородський лісгосп», 3 місце – ДП «Лубенський лісгосп». Призери та переможці нагородженні грамотами, медалями та кубками.

Вітаємо команду ДП "Полтавське державне лісогосподарське підприємство "Полтаваоблагроліс" у із вибореною ПЕРЕМОГОЮ!

{videobox}

P84u4pe2liA|Спартакіада лісівників Полтавської області|