Урочиста академія з нагоди 125-річного ювілею

2016-10-05

УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ З НАГОДИ 125-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ

Фінальним акордом святкування 125-літнього ювілею стала урочиста академія та феєричний святковий концерт «Ювілейний калейдоскоп».

Працівники коледжу були відзначені нагородами: Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Державного агентства лісових ресурсів України, Національної академії педагогічних наук України, Національного олімпійського комітету України, Центрального Комітету профспілок працівників лісового господарства України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної Ради, Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, Полтавської обласної профспілки  працівників лісового господарства, Лубенської міської Ради, Лубенської райдержадміністрації та районної Ради.

Шануючи 125-річну історію навчального закладу, опираючись на кращий досвід минулих поколінь викладачів, працівників та студентів, запроваджуючи інновації сучасної педагогіки та орієнтуючись на вимогу часу, колектив коледжу впевнено крокує вперед.

{videobox}

LjdKjucgBh0|Вітання від Олени Байрак|,