Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Культурологія» - 1030 років хрещення Русі

8 лютого відбулась відкрита пара із культурології у групі СПГ-21 та ОО-21. Тема семінарського заняття - «Культура Київської Русі».

До прийняття християнства на теренах України змінювали одна одну мізинська, трипільська, скіфська культури – вони були унікальними для свого часу. Археологічні розкопки дали можливість дослідити зарубинецьку та черняхівську культури. Зацікавила всіх оповідь про «Велесову книгу», яку підготувала студентка Анастасія Шикова. Цікавими були виступи Ірини Куць, Марії Мисник, Маргарити Крижановської, Аміни Літвінцевої, Олександри Юкальчук, Катерини Солопчук, Олександри Маслак, Наталії Панченко, Анастасії Чапалюк та Тетяни Кочерги.

Важливою подією у житті Київської Русі було запровадження християнства. Згідно літописів у цьому році виповниться 1030 річниця цієї події.

Опрацьований матеріал студенти презентували у вигляді відеоматеріалів, що дало можливість присутнім краще сприйняти події минулого.

Підготувала і провела пару викладач-методист Ольга Вишневська.

Аліна Козачкова – заступник директора з виховної роботи;

фото – Оксана Замула