ЕКСКУРСІЯ НА СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО КОРПУСНИХ МЕБЛІВ

7 лютого студенти нашого коледжу, а саме групи спеціальності «Обробка деревини» ОД-31 та ОД-41 відвідали підприємство ТОВ «ГРЕЙД-ПЛЮС», яке знаходиться в місті Лубни і займається виготовленням корпусних меблів.

Підприємство за 13 років пройшло шлях від невеликого виробника меблів до лідера ринку серійних кухонних меблів. Компанія, завдяки відмінному дизайну продукції та її високій якості, завоювала ринок не тільки України, але і знайшла своїх покупців в Росії і Європі.

Екскурсію по виробництву провів директор Борилюк Руслан Володимирович, який розповів про технологічний процес виготовлення виробів від розкрою сировини до пакування, а також про наявне сучасне італійське обладнання.

На кожному етапі виробничого процесу працюють контролери якості. Процес упаковки готового виробу, перевірка на функціональність і комплектацію здійснюється під наглядом працівників відділу технічного контролю.

Микола Якименко, викладач фахових дисциплін;

фото - Артем Бурлака та з сайту підприємства