ЗА НОВИМИ ПАРТАМИ – ДО НОВИХ ЗНАНЬ, ЗАВДЯКИ ВИПУСКНИКАМ І ТОВАРИСТВУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

Для кожної людини період навчання є надзвичайно важливим для її становлення як особистості.

Звичайно, дуже важливо, щоб здобувати знання дітям допомагали кваліфіковані спеціалісти, котрі вміють донести інформацію належним чином. Але не останню роль в навчальному процесі відіграє якість меблів та обладнання з яким доводиться працювати…

Тож завдяки випускникам 2017 року випуску (група ЛГ-42) та великій допомозі Товариства лісівників України (на той час голова Яресько Олександр Павлович) в кабінеті №202 «Лісової таксації і лісовпорядкування» оновили меблі, а саме аудиторні парти. До речі, роботи по комплектації меблів виконувалися у навчально-виробничій майстерні коледжу.

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін, редактор сайту;

фото - автора