РОЗПОЧИНАЄМО ВЕСНЯНУ СЕСІЮ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ НУБІП УКРАЇНИ

Міжкафедральна навчальна лабораторія НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу продовжує свою роботу в новому семестрі.

З 5 лютого 2018 року починається остання шоста сесія у студентів ІІІ курсу скороченого терміну навчання за напрямами підготовки «Лісове і садово-паркове господарство» і «Деревооброблювальні технології».

Після закінчення сесії студенти, що не працюють за спеціальністю, будуть проходити виробничу практику на базі державних лісогосподарських та деревообробних підприємств. У кінці березня відповідно до навчального плану занять вони здають державний кваліфікаційний екзамен на базі коледжу, а захист бакалаврських робіт буде відбуватися в Національному університеті біоресурсів і природокористування України з 7 травня до 10 травня 2018 року.

Побажаємо успіху нашим випускникам!

Вікторія Сендзюк, завідувач міжкафедральною навчальною лабораторією

НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу