УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ

31 січня у коледжі відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».

Із вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Роман Сендзюк, побажавши реалізації творчих задумів, професійних звершень.

Володимир Рева – заступник директора з навчально – виховної роботи зачитав наказ про випуск - 2018.

Дипломи з відзнакою отримали:

1. Аліна Гринь;
  2. Олександра Дейнеко;
  3. Дар’я Демченко.

Випускникам вручили грамоти та подяки за участь:

• у художній самодіяльності (Зоя Шудря, Олександра Дейнеко)
  • у спортивному житті (Ірина Улянченко, Наталія Савостян);
  • за активну життєву позицію (Денис Погребняк);
  • за активну участь у громадській роботі (Дар’я Карпець).

Подякою відзначена староста групи – Аліна Гринь.

На свято завітали гості:

Андрій Бут – кандидат сільськогосподарських наук, директор розсадника «Осокор», член правління ландшафтних архітекторів України, голова екзаменаційної комісії;

Валерій Жмайлов – професор, проректор з навчальної роботи Сумського національного аграрного університету;

Андрій Мельник – доктор сільськогосподарських наук, професор АН ВШ.

Звернувся до випускників і голова студентської ради  Володимир Бабак, і батьки студентів – Лариса Погребняк та Наталія Дейнеко.

Класний керівник групи Єлізавета Грибович побажала своїм вихованим не зупинятися на досягнутому, йти до поставленої мети.

Наприкінці урочистостей – фото на згадку.

Було надзвичайно приємно бачити у святковій залі випускну групу 2017 року БО-31, які теж прийшли розділити трепетну мить зі своїм класним керівником.

Щасти Вам, дорогі наші випускники!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Павло Парубочий