Відкрите заняття з навчальної дисципліни "Культурологія"

2017-02-15

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ "КУЛЬТУРОЛОГІЯ"

15 лютого викладач вищої категорії, методист Ольга Вишневська провела відкрите семінарське заняття з дисципліни «Культурологія».

Даний захід проведений групах СПГ – 21 (спеціальність «Зелене будівництво та садово – паркове господарство») та Б-21 (спеціальність «Бухгалтерський облік»), на якому студенти представили дослідження про Античну культуру та основні етапи її розвитку, які були доповнені презентаціями і яскравими ілюстраціями.

Карина Герасименко, Микола Бояринцев, Ольга Батієвська, Вікторія Яременко та Марія Кулчар підготували змістовні розповіді про історію і культуру Стародавньої Греції та Риму, шедеври митців та досягнення науки того часу. Студенти назвали відомих філософів та математиків, драматургів та інженерів. Підготовка до цього заняття - це був цікавий проект, над яким працювали групи під керівництвом викладача, що дозволило перетворити студентів на активних учасників культурологічного дослідження. Заняття сприяло духовному збагаченню та вмінню розуміти і оцінювати минуле і сучасне культурне надбання людства.

Всі присутні мали можливість зануритись в прекрасний і неповторний світ Античної епохи.

Тамара Кушніренко,

голова циклової комісії спеціальності «Бухгалтерський облік»;

фото - Сергія Омельченка

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266414