Офіційна веб-сторінка

«ВСІ МИ РІЗНІ, АЛЕ РІВНІ»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» практичний психолог коледжу – Таміла Дідик провела інформаційно-просвітницьку роботу серед студентської молоді з основ культури гендерної рівності.

Студенти ознайомились із законодавчим документом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», а також обговорили проблематику подолання усталених стереотипів щодо ролі, місця і значення чоловіків та жінок у сучасному суспільстві.

Відповідно до тематики бесіди студенти переглянули відеофільм та взяли участь у соціальному опитуванні, де мали змогу висловити особисту думку та своє ставлення до подібних проявів дискримінації та насильства у середовищі.

«Ми різні, але рівні» - саме під таким гаслом учасники підвели підсумки бесіди і прийшли до висновку, що кожна людина – це особистість, яка має рівні права і можливості для навчання, здобуття професії, гідної заробітної платні та реалізації своїх мрій.

Таміла Дідик, практичний психолог;

фото - автора