Офіційна веб-сторінка

У СПОРТИВНІЙ ЗАЛІ КОЛЕДЖУ ВІДБУЛИСЯ ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ КУБКА ПОЛТАВЩИНИ З ВОЛЕЙБОЛУ

25 листопада у спортивній залі Лубенського лісотехнічного коледжу пройшли зональні змагання розіграшу Кубка Полтавщини з волейболу на призи обласної організації ВФСТ «Колос».

За вихід до фіналу вели боротьбу п’ять команд з Пирятинського, Лубенського, Глобинського, Лохвицького і Миргородського районів. Як повідомив очільник районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Бортнік, спочатку команди за сліпим жеребом були розділені на дві підгрупи – «А» і «Б». Технічні результати поєдинків у підгрупі «А»: Лубенський – Лохвицький 2:1, Пирятинський – Лохвицький 1:2, Лубенський – Пирятинський 2:0. Група «Б»: Глобинський – Миргородський 2:1. Отже, до головних фінальних матчів вийшли чотири команди. Спочатку Глобинський район у двох партіях переміг лохвицьких волейболістів. Потім лубенці у напруженому поєдинку зустрілися з миргородцями. У першій партії, ведучи в рахунку 5:0, господарі примудрилися поступитися – 27:29. І другу партію вони теж програли – 17:24. Таким чином, на фінальні обласні змагання незабаром поїдуть глобинці і миргородці. Склад команди Лубенського району був такий: Сагід Магомедов, Роман Різник, Іван Кисляк, Юрій Глебович, Сергій Марченко, Сергій Алексєєнко, Михайло Кривогуз. Як повідомив мені голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Головань, в інших зональних кубкових турнірах до фіналу вийшли Полтавський і Гадяцький райони (Решетилівка) і Кобеляцький і Новосанжарський райони (Кобеляки).Кубкові фінали незабаром пройдуть або у Гадячі або у Кобеляках.

Юрій Климченко, спортивний оглядач,

директор комунального стадіону «Центральний»;