Офіційна веб-сторінка

ТЕНІСНІ БАТАЛІЇ СЕРЕД МЕШКАНЦІВ ГУРТОЖИТКУ

Протягом листопада проводився відбірковий турнір із настільного тенісу серед студентів, які проживають у гуртожитку. В ньому взяли участь усі бажаючі.

До фінальної частини змагань увійшло 10 кращих гравців: Іван Забігай (група ЛГ-33), Ярослав Калінін (ЛГ-42), Віталій Коваленко (ЛГ-21), Олексій Костенок (ЛГ-32), Сергій Лимар (ЛГ-41), Антон Озірський (ЛГ-12), Максим Мартинов (ЛГ-31), Максим Придолюк  (ЛГ-22), Микола Сезько (ЛГ-12) і Артем Шостаков (ОД-21).

Два дні тривали тенісні баталії. У нелегкій, запеклій боротьбі перемогу здобув студент 2-го курсу Максим Придолюк, друге місце виборов Сергій Лимар, а третє місце дісталося Івану Забігаю.

Але на цьому тенісний турнір не закінчився. Чотири кращі тенісисти виявили бажання розіграти між собою супер фінал – на кращого тенісиста гуртожитку.

Тривала напружена боротьба на тенісному столі. До останньої зустрічі не було відомо, хто виявиться найсильнішим, практично всі вони закінчилися із однаковим рахунком 2:1. Ніхто не хотів поступатися. Але змагання є змаганнями і кращим тенісистом гуртожитку став студент групи ЛГ-21 Віталій Коваленко, Максим Придолюк посів почесне друге місце, а третє здобув Сергій Лимар.

Переможці тенісного турніру були відзначені адміністрацією коледжу - грамотами, а решта студентів фінальних змагань отримали солодкі призи.

Сергій Пономаренко, вихователь гуртожитку;

фото – Микола ЯкименкоОлександр Литвиненко та Олександр Заканич