Офіційна веб-сторінка

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ЛІСІВНИЦТВА

7 вересня 2017 року студенти групи ЛГ-42 спеціальності «Лісове господарство» під час навчальної практики з лісівництва під керівництвом викладачів Тимошенко Тамари Іванівни та Замули Оксани Мирославівни мали можливість здобути практичні професійні навики виконання робіт.

У сосново-акацієвому деревостані Калайдинцівського лісництва ДП «Лубенське лісове господарство» студенти навчились виконувати відведення ділянки під рубку догляду в молодняках. Помічник лісничого Савченко Марія Іванівна координувала роботу, відповідала на запитання студентів. Робота у сосновому лісі була важкою, але цікавою. Розмаїття осінніх барв та дарів лісу порадувало студентів. Більшість з них ще раз переконались у правильному виборі професії.

Тамара Тимошенко, Замула Оксана, викладачі фахових дисциплін,

фото – Вишнякова Віра, Дацій Людмила, студентки групи ЛГ-42