ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ!

Адміністрація навчального закладу та профком співробітників вітають все жіноцтво коледжу з величним святом - ДНЕМ МАТЕРІ!

Мама… Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського. В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

Схиляємо низенько свої голови і висловлюємо щире синівське «Спаси Вас Бог» перед образом Вашим, біловолосі наші бабусі і матері, перед терпінням і печаллю за синами і чоловіками, братами і сестрами.

...То дай Вам, Боже, діждатись ще тієї пори, коли чисте синє небо зігріє Ваші страждальні душі і теплом своїм зменшить болі Ваших сердець, а перед Вашим поглядом зацвітуть сади, заколосяться ниви добірним зерном і в чистому мирному небі розіллється нескінченне соло неперевершеного степового співця – жайворонка.

У цей день, дорогі і рідні мами, а також ті, хто готується ними стати, прийміть наші найщиріші вітання зі святом.

Бажаємо вам здоров'я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя.

Хай ваші діти - найкращі і найгарніші у світі - приносять вам лише радість та втіху!