КОЛЕДЖ МАЄ ТАЛАНТ-2014

2014-11-20

20 листопада за ініціативи студентського парламенту було проведено благодійний концерт «Коледж має талант».

Студенти всіх академічних груп виявили неабияке бажання не тільки показати свої таланти, а й фінансово підтримати хворих студентів.

Захід розпочали незмінні ведучі Євген Ляшенко та Ярослав Іщенко. Цьогоріч конкурс проходив в декілька етапів. Талановита молодь вміє і співати, і декламувати, і танцювати, і грати на музичних інструментах. Компетентне журі (Володимир Рева – заступник директора з навчальної роботи, Сергій Омельченко – завідувач денним відділенням, Ольга Волконська – засновник фонду «Дитяча усмішка», Світлана Скиба – завідувач відділу у справах сім’ї та молоді Виконавчого комітету Лубенської міської ради, Юрій Бєлєвцов – арт-директор розважального комплексу «НЛО+») після кожного етапу конкурсу оголошували результати.

• Номінація «Вокальний конкурс» - найбільшу кількість балів набрали Кулик Олександр (група ЛГ-23), Дмитро Подибайло (група ЛГ-33), Віталій Калайтан (група ЛГ-41).
  • Номінація «Хореографічний конкурс» - Дарія Кулікова (група ЛГ-41), Ірина Продан (група Б-31), Володимир Овчаренко (група ЛГ-31) та Антон Миколаєнко (група ЛГ-31).
  • Номінація «Художнє слово» - Володимир Овчаренко (група ЛГ-31), Яків Святко (група ЛГ-11), Павло Наконечний (група ЛГ-32).
  • Номінація «Реп» - Юрій Чижов (група ЛГ-22).
  • Номінація «Оригінальний жанр» - Ярослав Калінін (група ЛГ-12).
  • Номінація «Гра на музичних інструментах» - Дмитро Тимошик (група ЛГ-41).

Звісно, були відзначені активні учасники художньої самодіяльності, які у цьому навчальному році закінчують коледж: Владислава Яресько, Алла Кулик, Юлія Ушкань, Владислав Сапелкін, Віталій Калайтан, Дмитро Тимошик, Дарія Кулікова. Студентку групи ЛГ-33 Натілію Шубу було офіційно запрошено власницею «Агенції свят» взяти участь у конкурсі «Міс Лубни-2015».

Усі кошти будуть передані на лікування та реабілітацію Дениса Кравченка та Олександра Панченка. Особлива подяка студентам групи ЛГ-21 (класний керівник Яна Пелипань), які зібрали 800 грн., та Ользі Волконській – 600 грн.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 264960