ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З МАТЕМАТИКИ

2014-11-27

«Від якісних занять – до якісних знань» - це проблема, над якою працює наш педагогічний колектив.

Яким повинно бути сучасне заняття? Цікаве… таке, що змушує всіх працювати. Дає нові навички. Цього можна досягти, використовуючи метод проектів під час заняття.

26 листопада 2014 року було проведено відкриту пару з математики на тему «Логарифмічна функція, її графік та властивості. Узагальнення та систематизація знань і вмінь».

Студенти підготували ряд презентацій: «Логарифми в музиці» (Валерія Кас’яненко), «Логарифмічна спіраль навколо нас» (Вікторія Борисенко), «Логарифми в мистецтві та архітектурі» (Олександра Дейнеко) та інші, які в поєднанні з вправами, кросвордами та задачами дозволили зруйнувати стереотипи стандартного уроку математики.

15 викладачів коледжу, які були присутні, дали високу оцінку представленому проекту.

Рівноправними авторами цього цікавого заняття були: завідувач навчально-методичним кабінетом Вишневська Ольга Миколаївна, молодий вчитель математики Пелипань Яна Миколаївна та студенти групи СПГ,Б-11.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 252626