ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

2014-12-12

Аварія, що трапилася на ІV енергоблоці Чорнобильської АЕС стала однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства.

Однією з перших у бій з невидимим ворогом вступила єдина у колишньому СРСР розгорнута в повному складі Лубенська Червонопрапорна орденів М.Суворова та Б.Хмельницького Синельниково-Будапештська 25-та  мотострілецька дивізія ім. В.І.Чапаєва. Це більше 12 тис. ліквідаторів, близько 3 тис. лубенців (серед яких були і викладачі нашого коледжу Валерій Козюра та Сергій Козачков).

Відповідно до Указу Президента України від 2006 року 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (саме цього дня було завершено будівництво «саркофагу»).

У стінах навчального закладу 10 грудня 2014 року відбувся захід, присвячений вшануванню учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Ведучі Ярослав Іщенко та Інна Бабак розповіли про ті страшні події 26 квітня 1986 року. Міський голова Олександр Грицаєнко та голова міського осередку «Союз Чорнобиль України» Віктор Виноградов вручили грамоти ліквідаторам.

Звучали пісні у виконанні дипломанта VІІІ Міжнародного фестивалю пісні «Чорнобильські мотиви» В’ячеслава Марченка. Директор коледжу Роман Сендзюк побажав усім здоров’я та мирного неба. Завершився захід виступом вокально-інструментального ансамблю «Пори року» (художній керівник Віктор Карпець).

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262961