РОЗПОЧАЛАСЯ НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ГРУНТОЗНАВСТВА

Практика є невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки висококваліфікованих фахівців лісової галузі.

Так, метою навчальної практики дисципліни «Ґрунтознавство» являється вивчення методів дослідження і визначення ґрунтів в польових умовах за морфологічними ознаками, вивчення закономірності розміщення ґрунтів від рельєфу і характеру насаджень.

6 травня 2019 року стартувала практика для студентів спеціальності «Лісове господарство» в групі ЛГ-22. Студенти мають змогу практично закріпити знання, уміння і навички одержані на теоретичних і лабораторних заняттях, вивчити нові методи пізнання природних ресурсів і проблеми  раціонального використання ґрунтів.

Саме сьогодні студенти на чолі з викладачами Гонтар В.І. та Єремієвською Л.М. заклали ґрунтовий розріз в Дендропарку Лубенського лісотехнічного коледжу, ознайомилися з профілем чорнозему вилугуваного, кольорами та потужністю його горизонтів, механічним складом, структурою, практично визначили вологість, рівень рН та наявність карбонатів у генетичних горизонтах.

Початок практики був захоплюючим, інтенсивним, напруженим і мав позитивний результат.

Людмила Єремієвська, викладач, керівник практики;

фото - автора