В КОЛЕДЖІ ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ

2015-02-11

На нещодавній педагогічній раді було підведено підсумки навчально-виховної та спортивно-масової роботи серед студентів та академічних груп в Лубенському лісотехнічному коледжі.

Про досягнення студентів у навчанні в першому семестрі 2014-2015 н.р. говорили у своїх виступах заступник директора з навчальної роботи Володимир Рева, завідувач денним відділенням Сергій Омельченко та класні керівники. Найважливіші аспекти виховної роботи, яка проводилась в коледжі та академічних групах протягом семестру відмітила заступник директора з виховної роботи Ірина Решетило, а про спортивні досягнення студентів звітував  керівник фізвиховання Іван Бай.

Підвівши підсумки роботи академічних груп рейтингові місця розподілились:

І місце посіла група СПГ, Б-11 (класний керівник – Єлізавета Грибович, староста Денис Бондаренко);

ІІ місце – група Б-21 (класний керівник – Тамара Тимошенко, староста Катерина Кривенко);

ІІІ місце – група Б-31 (класний керівник Тамара Кушніренко, староста Тетяна Лупан).

Відмінні успіхи у навчанні в першому семестрі 2014-2015 н.р. показали:

Карина Симоненко (група ЛГ-31);

Олена Підпала (група ЛГ-32);

Олена Чуйко (група ЛГ-32);

Оксана Поліщук (група ЛГ-33);

Віталій Калайтан (група ЛГ-41);

Дар’я Кулікова (група ЛГ-41);

Владислав Сапелкін (група ЛГ-41);

Максим Шкарбань (група ЛГ-42);

Катерина Тягній (група СПГ-21);

Алла Загорулько (група СПГ-21);

Ірина Половко (група Б-21);

Ірина Продан (група Б-31);

Дмитро Бихкало (група ОД-31);

Артем Костецький (група ОД-31);

Михайло Кошелюк (група ОД-41).

Фото студентів-відмінників можна переглянути тут.

Кращими спортсменами коледжу в І семестрі  визнано: Максима Білосорочку (група ОД-41), Дмитра Подибайла (група ЛГ-33), Ростислава Гладуна (група ЛГ-21).

Серед академічних груп  найкращі  досягнення  в спорті мають:

І місце    –  група ЛГ-32 (фізорг Владислав  Богомолов);

ІІ місце   – група ЛГ-23 (фізорг Андрій Ріпка);

ІІІ місце  – група ОД-41 (фізорг Геннадій Маник)

Проаналізувавши стан використання енергоносіїв у коледжі за 2014 рік, заступник директора з АГР Олександр Заканич, акцентував  увагу на можливостях подальшої економії та вказав необхідні для цього шляхи.

Про фінансову діяльність навчального закладу в 2014 році доповів директор коледжу Роман Сендзюк. Він наголосив на особливостях роботи в 2015 році, завданнях колективу по виконанню плану випуску та працевлаштуванню молодших спеціалістів, на роботі пунктів ЗНО та прийому до коледжу в цьому році.

Своїми баченнями перспектив діяльності навчального закладу в 2015 році поділились викладачі: Сергій Козачков, Григорій Пєтухов та інші.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 264783