ЗОНАЛЬНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ-ОГЛЯДУ ЕКОЛОГІЧНИХ АГІТБРИГАД І ТЕАТРІВ

2015-03-25

24 березня 2015 року на базі Лубенського лісотехнічного коледжу відбувся зональний етап конкурсу-огляду екологічних агітбригад та театрів.

Заступник директора з виховної роботи Ірина Решетило представила команди, які брали участь у заході:

• «Довкілля» (Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів);
  • «Джерело» (Чорнухинська ЗШ І-ІІІ ст.);
  • «Ромашка» (Гребінківська ЗШ І-ІІІ ст. № 4);
  • «Екос» (Великокручинська ЗШ І-Ш ст. Пирятинського району);
  • «Земля» (Михнівська ЗШ І-Ш ст. Лубенського району);
  • «Зойк» (Новооріхівська ЗШ І-Ш ст. Лубенського району).

Виступи оцінювало журі: Сусахіна Людмила Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді; Смоляр Наталія Олексіївна – кандидат біологічних наук, докторант Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Вишневська Ольга Миколаївна – завідувач навчально-методичним кабінетом Лубенського лісотехнічного коледжу; Плутенко Тетяна Володимирівна – культорганізатор Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді; Мокляк Аліна Олексіївна – завідувач відділу екології та охорони природи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Із вуст дітей звучали заклики до збереження природи рідного краю. Театральні постановки, ліричні виступи та інтерпретації відомих пісень на екологічну тематику не залишали байдужих у залі.

І місце поділили між собою екологічні агітбригади «Земля» (Михнівська ЗШ І-Ш ст. Лубенського району) та «Зойк» (Новооріхівська ЗШ І-Ш ст. Лубенського району).

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266470