ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО І САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

30-31 січня Державна екзаменаційна комісія під головуванням кандидата сільськогосподарських наук, директора розсадника декоративних рослин «Осокор», доцента кафедри фізіології рослин Київського національного університету ім. Т.Шевченка Андрія Бута, та в складі викладачів Ольги Салій і Єлізавети Грибович, оцінила дипломні проекти студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

17 студентів презентували та захистили свої дизайнерські проекти. Відмічено, що роботи студентів підготовлені на належному рівні, з гарним технічним супроводом, відеоматеріали, презентації, наглядні креслення. Особливо вдалою та продуманою розробкою відрізнялись проекти, щодо реконструкції, планування та озеленення території: дитячого центру «Надія» Бояринцева Миколи; Лубенського агролісництва Безроди Юлії; скверу Герасименко Карини; загальноосвітньої школи Кропивки Вікторії.

Проекти були креативними, творчими, відповідали сучасним нормативам, технологіям, модним тенденціям.

За результатами захисту проектів студенти підтвердили, що їх рівень підготовки в повній мірі відповідає вимогам кваліфікаційної характеристики фахівця садово-паркового господарства.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі у світі обраної професії!

Наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого.

Намагайтесь гідно нести статус випускника, прославляючи рідний коледж славетними вчинками та корисними справами, а ми будемо пишатися нашими випускниками!


ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУ:


Єлізавета Грибович, викладач фахових дисциплін;

фото – Аліни Козачкової

Меню

Лічильник

Сьогодні4
Вчора386
За тиждень1433
За місяць8129
Всього448672
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация