ПРАКТИКА З ДЕКОРАТИВНОЇ ДЕНДРОЛОГІЇ

2015-05-13

12 травня у студентів групи СПГ-21 розпочалась навчальна практика з декоративної дендрології.

Весна дарує нам гарний настрій, багато запашних квітів та лікарські рослини. Саме тому перший день практики було присвячено збору лікарської сировини – суниці та глоду. Зібравшись біля корпусу, студенти з піднесеним настроєм відправились до місця призначення – галявини у селі Терни, де і розпочався активний збір листя суниці. І через деякий час всі клунки, які були відведені для неї, були заповнені. Не втрачаючи ентузіазму, студенти перейшли на глід, чий специфічний аромат вподобали не всі. Та незважаючи на труднощі, глід також було зібрано.

Ну а куди ж без фото?! Знайшовся час і для цього. Наговорившись, насміявшись, назбиравшись, студенти втомлені, але веселі, попрямували назад до коледжу. Там зібрану сировину віднесли до гербарної, де дбайливі руки працівників  коледжу висушать її і будуть готувати чай для студентів та гостей коледжу. Група СПГ–21 отримала незабутні враження від цього дня, але це лише перший день практики. Що ж буде далі?

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266412