ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

 СПІВПРАЦЯ: ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 17 по 21 грудня 2018 року на базі коледжу пройшов третій, завершальний етап виїзних курсів підвищення кваліфікації для викладачів коледжу за категорією «Викладачі коледжів, технікумів з проблеми «Психолого-педагогічні засади розвитку конкурентоздатності майбутніх фахівців»», які розпочалися 21 травня цього року.

Курси проходили в три етапи очно-дистанційної форми навчання:

  • I етап (очний) - з 21 по 25 травня;
  • II етап (дистанційний) - з 26 травня по 15 грудня;
  • III етап (очний) - з 17 по 21 грудня.

Дані курси проводилися Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти, який є структурним підрозділом ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, куратор-тьютор – старший викладач кафедри психології управління Світлана Володимирівна Казакова.

Особливістю курсів було навчання (на ІІ етапі) у віртуальному навчальному середовищі - WEB-середовищі eFront кафедри психології, по завершенню якого кожен слухач виконав випускну роботу.

Також були онлайн лекції викладачів університету за допомогою програмного забезпечення для інтернет-телефонії Skype. Зокрема з нами працювали:

  • Бондарчук Олена Іванівна, доктор психологічних наук, професор, зав. кафедри психології управління, тема заняття: «Психологія конкурентоздатності команд в освітніх організаціях»;
  • Людмила Кондратова – доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій та Наталія Гущина – старший викладач цієї ж кафедри, тема – «Мобільний простір вчителя Нової української школи» та «Професійне портфоліо керівника (педагога) засобами інструментів Google Sites»;
  • Наталія Іванівна Пінчук, доцент кафедри психології з темою «Лідерство у діяльності викладача коледжу» та інші викладачі університету.

На завершальному етапі курсів до нас завітали викладачі університету, і ми мали можливість співпрацювати із старшими викладачами кафедри психології управління Казаковою Світланою Володимирівною та Пінчук Наталією Іванівною. Цікаві та змістовні тематичні дискусії проходили у формі навчальних тренінгів. Спільні заняття дали можливість краще пізнати тонкощі сучасного навчального процесу та його особливості.

По завершенню курсів кожен слухач курсів отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін,

редактор сайту, староста групи слухачів курсу;

фото - автора та Наталії Пінчук

Меню

Лічильник

Сьогодні156
Вчора341
За тиждень832
За місяць6017
Всього436424
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация