СТВОРЮЄМО НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ...

Грудень непомітно перегортає сторінку за сторінкою календаря, наближаючи нас до Нового року та Різдвяних свят, нових мрій, сподівань.

Всі ми в ці дні чекаємо на казку, бажаємо один одному здоров’я, щастя, позитиівних емоцій.

Панує тиша в коридорах нашого коледжу, бо почалася «гаряча» пора для студентів – зимова сесія. Для когось – це перші в навчальному закладі екзамени, а для когось – це стимул замислитися над тим, що попереду ще не один іспит.

У корпусі панує новорічна атмосфера: різдвяні віночки прикрашають аудиторії, по-святковому мерехтять вогники у вікнах, а незабутні фото можна зробити біля унікальних виборів, які зроблені студентами та викладачами власноруч. Світлина на пам’ять - гарний спогад про роки навчання в коледжі.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Всього419552