ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОХОРОНА ПРАЦІ В ГАЛУЗІ»

28 листопада викладач Кублінський Ігор Анаталойович провів відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни "Охорона праці в галузі" у групі ЛГ-43 (IV курс, спеціальність «Лісове господарство») на тему «Розробка інструкції з охорони праці при розробці лісосіки».

Заняття мало розкрити такі основні поняття, як - що таке інструкція з охорони праці, основні розділи, викладення тексту, тощо.

Також Ігор Анатолійович (він, же провідний спеціаліст з охорони праці в Лубенському лісотехнічному коледжі) змістовно, з використанням досить потужної презентації розкрив суть питань пов’язаних з розробкою інструкцій з охорони праці в лісовому господарстві.

Наглядно було продемонстровано вимоги безпеки під час проведення основних лісосічних робіт на основі відеоматеріалу.

На завершення заняття були підбиті підсумки, проведено самостійну роботу де студенти за допомогою роздаткового матеріалу розробили власні інструкції з охорони праці.

Викладач працював над формуванням професійної компетентності майбутніх керівників, озброюючи їх знаннями та практичними вміннями, щодо вимог охорони праці.

Ігор Кублінський, провідний спеціаліст з охорони праці,

викладач фахових дисциплін;

фото - Олександра Литвиненка