• Завершилася навчальна практика з дисципліни «Дендрологія» у групі ЛГ-23 Переглянути
  • Відкрите заняття з історії Переглянути
  • До уваги випускників шкіл, ПТУ, осіб, які раніше здобули вищу освіту за будь-якою ... Переглянути
  • Навчальна практика з декоративної дендрології Переглянути
  • Дружній візит школярів до нашого навчального закладу Переглянути
  • До рідної Alma mater зі спогадами та своїми здобутками ... Переглянути
  • Запрошуємо випускників лісових технікумів і коледжів для продовження навчання Переглянути
  • Літо - пора зустрічей випускників ... Переглянути

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Найближчі події

• icon

ДІТИ ЗАВІТАЛИ З НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ ВІНШУВАННЯМИ

Вже стало доброю традицією, що до нас у коледж приходять діти вітати з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим.

28 грудня завітали в наш заклад вихованці Лубенської спеціалізованої школи №6. Своїми щедрівками, які супроводжувались жартівливими віршиками і дотепними побажаннями, дітки повернули присутніх до прадавніх звичаїв і створили по-справжньому святковий настрій. Щирі побажання дітей подарували нам гарні емоції, створили атмосферу свята, цим самим налаштувавши нас на позитив прийдешнього 2018 року.

Із побажаннями радості, тепла, добра і любові у серцях директор коледжу Роман Сендзюк та голова профкому працівників Андрій Павлюченко навзаєм привітали гостей. І, як годиться, господарі віддячили щедрівникам подарунками.

Дякуємо за привітання!

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін, редактор сайту;

фото - автора