РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НАВЧАННЯ У 2-МУ СЕМЕСТРІ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Шановні студенти!

При формуванні рейтингових списків студентів, які можуть претендувати на отримання академічної стипендії, за результатами останнього (2-го весняного) семестрового контролю визначено загальний рейтинговий бал. Він складається із середнього балу успішності (90%) та додаткових балів (10%). Списки студентів (які навчаються за кошти державного бюджету та не мають академічної заборгованості) та відповідні бали за курсами і спеціальностями наведено нижче. Зверніть увагу, що номерація груп зазначена з врахуванням переведення студентів на старші курси! Всі документи доступні у форматі .pdf. Їх можна прочитати, завантажити та роздрукувати. Натисніть на відповідний пункт меню:

1. Рейтинг студентів ІІ курсу

2. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство»

3. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Обробка деревини»

4. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Садово-паркове господарство»

5. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування»

6. Рейтинг студентів ІV курсу спеціальності «Лісове господарство»

7. Рейтинг студентів ІV курсу спеціальності «Обробка деревини»

8. Рейтинг студентів ІV курсу спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»

Сергій Омельченко, завідувач денним відділенням

За тиждень2082