Офіційна веб-сторінка

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Реалізація сучасної програми здорового способу життя – мета нашого закладу.

Залучення студентів у спортивні секції (волейбол, баскетбол, легка атлетика, міні-футбол, легкоатлетичний крос, настільний теніс), організація виховних годин по темі «Здоров’я», постійні зустрічі з лікарями-наркологами, інфекціоністами, гінекологами - напрямки цієї програми. На протязі 3-х років коледж співпрацює з громадською організацією «Твій світ», які проводять цікаві кінолекторії, тести, анкетування серед студентів, пропагуючи здоровий спосіб життя. Вісім викладачів коледжу пройшли навчання під час тренінгу і є дійсними тренерами просвітницької програми «За здорове майбутнє».

Кожного року на базі нашого коледжу з ініціативи Заслуженого журналіста України Миколи Моторного при підтримці Національного Олімпійського комітету проводяться Олімпійські уроки із запрошенням Олімпійських чемпіонів різних років. Студенти дізнаються про історію спортивного руху, спортивні традиції України. Уроки проходять за участю школярів районних та місцевих шкіл. Олімпійські уроки – дієвий спосіб переконати та зацікавити молодь займатися фізкультурою та спортом, вести здоровий спосіб життя.

Уже традиційним став Всеукраїнський турнір з міні-футболу на Кубок "Юність Посулля".