Офіційна веб-сторінка

ГРОМАДСЬКО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Свідченням вдалого поєднання навчального процесу та громадського виховання є активна робота студентського парламенту, гуртків, які залучають студентів до участі в різноманітних заходах, маючи на меті саме громадсько-патріотичне виховання.

В коледжі традиційно проводяться заходи, присвячені Дню визволення Лубен, Полтавщини, України від німецько-фашистських загарбників, висвітлюються трагічні сторінки історії України (Голодомору 1932-1933 рр., Чорнобильської трагедії, Великої Вітчизняної війни).

Тематичні виховні години, концерти, вечори, зустрічі з ветеранами Другої світової війни, ліквідаторами трагедії на Чорнобильській АЕС, упорядкування могил загиблих, участь у мітингах, демонстраціях, виставках квітів та виробів з природничого матеріалу, легкоатлетичні пробіги пам’яті, випуск стінних газет, конкурси читців до Дня Соборності України, Дня Великої Перемоги, Незалежності України, Круглі столи, де піднімаються теми громадської позиції студента – все це формує та виховує справжнього громадянина своєї країни, майбутнього фахівця, а поки що сучасного студента.