ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційна веб-сторінка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

СПАРТАКІАДА 2013-2014 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ СПАРТАКІАДИ ЗА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР

МІНІ-ФУТБОЛ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

БІГ 100 М

Назаренко Владислав (12,4 с) - чемпіон

Бойко Олександр (12,6 с) - ІІ місце

Тараненко Владислав (12,7 с) - ІІІ місце

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ З РОЗБІГУ

Бадун Дмитро (555 см) - чемпіон

Коваленко Євген (525 см) - ІІ місце

Додусенко Олександр (520 см) - ІІІ місце

  

ШТОВХАННЯ ЯДРА

Чекаленко Віталій (10,25 м) - чемпіон

Єднак Назарій (9,50 м) - ІІ місце

Назаренко Владислав (9,47 м) - ІІІ місце

 ШАХИ


Бутько Катерина - чемпіон

Чекаленко Юлія - ІІ місце

Райку Анна - ІІІ місце

 

Німець Сергій - чемпіон

Дерев'янко Володимир - ІІ місце

Хоменко Сергій - ІІІ місце

БАСКЕТБОЛ

 Чемпіони коледжу з баскетболу - група ЛГ-41

 ІІ місце з баскетболу - група ЛГ-23

ІІІ місце з баскетболу - група ЛГ-33

 ГИРЬОВИЙ СПОРТ

     

           Чемпіон у ваговій категрії до 63 кг                 Чемпіон у ваговій категорії до 68 кг

          Серединський Василь (група ОД-41)                  Устименко Сергій (група ЛГ-42)  

    

        Чемпіон у ваговій категорії до 73 кг               Чемпіон у ваговій категорії 76 кг

         Назаренко Владислав (група ЛГ-41)                    Григор Артем (група ЛГ-23)

    

        Чемпіон у ваговій категорії до 85 кг                Чемпіон у ваговій категорії до 95 кг

       Дерев'янко Олександр (група ЛГ-33)                   Шевченко Артем (група ОД-41)


Чемпіон у ваговій категорії більше 95 кг

Чекаленко Віталій (група ЛГ-41)

 ВОЛЕЙБОЛ

Чемпіон коледжу з волейболу - група ЛГ-43

ІІ місце з волейболу - група ЛГ-11

 ІІІ місце з волейболу - група ЛГ-41

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

 

 Чемпіон коледжу з настільного тенісу - група ЛГ-11

ІІ ммісце - група ЛГ-22

ІІІ місце - група ЛГ-23

Меню

Лічильник

Сьогодні321
Вчора357
За тиждень1571
За місяць4072
Всього291311
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация