Перший «Кубок Андрія Біби» виграли майбутні лісівники

ПЕРШИЙ «КУБОК АНДРІЯ БІБИ» ВИГРАЛИ МАЙБУТНІ ЛІСІВНИКИ

2015-11-13

13 листопада в нашому коледжі започатковано та зіграно перші матчі з міні-футболу на кубок легенди Українського футболу, гравця київського «Динамо» Андрія Біби.

Бурхливими оплесками зустріли юнаки і дівчата Посулля Андрія Бібу, Олександра Каденка, Романа Сендзюка та інших почесних гостей Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок Андрія Біби» серед шкільних і студентських команд.

У фіналі «Кубка Андрія Біби» зустрілися команди Лубенського лісотехнічного коледжу і Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії. Сильнішими виявилися господарі турніру – 4:1. Перехідний кубок у напруженій боротьбі здобула команда нашого коледжу. Кубок-красень особисто вручив Андрій Андрійович. Серед школярів малий «Кубок Андрія Біби» виграли учні місцевої ЗОШ-6. Вітаємо переможців!