ЦИКЛОВА КОМІСІЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»

Професія бухгалтера вимагає надзвичайного таланту і терпіння. Однак тим, хто її опанував, дається особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки. До цих слів сьогодні вочевидь міг би приєднатися керівник кожного успішного підприємства. Адже важко переоцінити роль, яку відіграють облікові працівники, задовольняючи інформаційні потреби на всіх рівнях управління, забезпечуючи можливість прийняття адекватних управлінських рішень за сучасних ринкових умов господарювання. Саме таких фахівців у сфері бухгалтерського обліку вже 15 років готують в нашому коледжі. Успіхи і досягнення в підготовці фахівців - це наслідок кропіткої та творчої роботи викладачів, які ведуть активну освітню діяльність, мають практичний досвід роботи на підприємствах різних галузей народного господарства.Суттєвий внесок у розбудову спеціальності, формування молодих спеціалістів, удосконалення навчально-методологічної роботи зробили перша голова циклової комісії Корнієнко Віра Олександрівна, колишній директор технікуму, Заслужений лісівник України Лунєнков Олександр Васильович,  викладачі-методисти Вишневська Ольга Миколаївна, Андреєв Віталій Георгійович. Останні п’ять років кафедру очолює Кушніренко Тамара Вікторівна - викладач бухгалтерського обліку.

Плідно працюють на викладацькій ниві Герасименко Олександр Миколайович, Козачков Сергій Миколайович, Тихович Анна Вікторівна, Замула Оксана Мирославівна. Технічну роботу циклу забезпечує лаборант Рудницька   Анна Вікторівна.

Вихованці кафедри з успіхом працюють в усіх сферах економіки держави. За період 1996-2012 рр. за спеціальністю «Бухгалтерський облік» освіту молодшого спеціаліста отримали близько 600 фахівців.

З першого курсу робиться наголос на оволодіння студентами практичних навичок самостійної роботи зі спеціальною літературою, опанування комп'ютерними технологіями, роботи в мережі INTERNET, користування пошуковими системами.

Велика увага приділяється практичній підготовці студентів. Існує тісна співпраця з підприємствами, де відповідно до укладених угод студенти проходять практику за фахом.

У зв'язку із збільшенням профільного навантаження плідно працюють також викладачі-сумісники, які мають великий досвід практичної роботи, зокрема: Костенко Мирослав Володимирович - начальник Лубенського міського управління освіти, Рева Галина Іванівна – головний бухгалтер ДП «Лубенське лісове господарство».

Останніми роками викладачі зосереджують свою увагу на подальшому підвищенні якості навчання: поліпшенні методичного забезпечення та впровадження в навчальний процес наукових досліджень.

Відбувається зміна основних методів викладання і навчання. Так, на зміну лекціям та практичним заняттям у традиційній формі приходять новітні методи - лекції-дискусії, ділові ігри.

Після закінчення навчання студенти успішно продовжують навчання у вищих навчальних закладах, зокрема: Національній академії статистики обліку і аудиту (м. Київ), Полтавській державній аграрній академії, Черкаському державному технологічному університеті, Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів).

Співпраця викладачів та студентів протягом усього терміну навчання в коледжі дає змогу підготувати не тільки кваліфікованих фахівців з бухгалтерського обліку, а й виховати свідомих  громадян України, що займають активну життєву та громадянську позицію, мають всесторонній світогляд, правильне сприйняття сучасних проблем розвитку суспільства.

Кушніренко Тамара Вікторівна

Голова циклової комісії