КАБІНЕТ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Вивчення іноземної мови починається ще зі школи і продовжується протягом усього життя. Це є важливою, невід’ємною частиною людського життя.

Кабінет іноземної мови було створено відразу після надання навчальному закладу статусу лісового технікуму. Завідувачем кабінету була німкеня Савела Кріста Ірмграндт. Її внесок у історію є чи не найбільшим, оскільки починати потрібно було майже з нуля. Спочатку у технікумі вивчається лише німецька мова. У ці роки працюють такі викладачі:

• Савела Кріста Ірмграндт - завідувач кабінету з 1958 до 1964 року;
  • Масюк  Наталія Максимівна - викладач німецької мови з 1963 до 1979 року;
  • Сопронюк Таліна Михайлівна - викладач німецької мови з 1964 до 1984 року;
  • Супоненко Світлана Георгіївна - викладач німецької мови з 1969 до 1980 року

У 1982 році кабінет реконструйовано, було установлено лінгафонне обладнання. У технікумі починає вивчатися друга іноземна мова – англійська. Завідувачем кабінету стає Боріна Ельвіра Андріївна - викладач англійської та німецької мов з 1982 по 1993 рік.

У подальшому викладачами іноземних мов працювали:

• Калугіна Тетяна Володимирівна  ─ викладач німецької мови з 1994 до 2000 року;
  • Борисова Тетяна Анатоліївна  ─ викладач англійської мови  з 1992 до 2004 року;
  • Слинько Ірина Іванівна - викладач англійської та німецької мов з 1998 до 2011 року;
  • Федько Віра Петрівна - викладач англійської мови та завідувач кабінету з 2004 до 2012 року;
  • Олефіренко Ніна Петрівна - викладач  німецької мов з 2006 до 2013 року;
  • Кривець Вадим Юрієвич - викладач англійської та німецької мов з 2008 року;
  • Жарова Марта Володимирівна ─ викладач англійської мови з 2012 до 2014 року;
  • Приступа Олена Володимирівна ─ викладач англійської мови з 2014 року.

Зараз кабінет іноземної мови обладнаний відповідно до сучасних вимог. Щоб полегшити процес навчання та зробити його цікавим, студенти поринають у світ англійської мови під час перегляду фільмів та прослуховування аудіо записів мовою оригіналу, використовуючи телевізор та DVD-програвач. Не виходячи з кабінету, завдяки мережі інтернет, можна знайти відповідь на будь-яке питання стосовно нововведень та змін.

Студенти усіх курсів детальніше вивчають англійську мову та знаходять відповіді на питання, що їх цікавлять у гуртку «Глобус». Вони із задоволенням поглиблюють свої знання не лише за допомогою підручників вітчизняних та іноземних авторів, а й переглядом та створенням фотокарток та музичних презентацій.