КАБІНЕТ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

У 1952 році в навчальному закладі було відкрито кабінет суспільних дисциплін. Його завідувачем було призначено Демченка Олексія Григоровича.

Народився Олексій Григорович Демченко у 1923 році на Лубенщині, пройшов горнило Другої світової війни, був командиром підрозділу реактивної артилерії, мав бойові нагороди. Після закінчення Київського університету повернувся до рідного краю, де й розпочав плідну педагогічну діяльність, яку поєднував з роботою лектора-міжнародника та голови товариства «Знання».

За роки його існування у кабінеті суспільних дисциплін було створено належну матеріальну та методичну базу для належного забезпечення навчального процесу, котрий в різні періоди охоплював викладання таких дисциплін як філософія, соціологія, політологія, психологія, культурологія, навчальний курс «Людина і світ», всесвітня історія, світова література та інші. Сьогодні у навчальному кабінеті плідно працюють викладачі суспільних дисциплін Решетило Ірина Миколаївна, Вишневська Ольга Миколаївна, Коваленко Тетяна Федорівна.

Тривалий час посаду завідувача кабінету суспільних дисциплін обіймає викладач Коваленко Тетяна Федорівна.