НОВИНИ ЛАБОРАТОРІЇ

ЮВІЛЕЙНИЙ ВИПУСК БАКАЛАВРІВ

2014-12-15

В грудні відбувся ювілейний - 10й випуск бакалаврів спеціальності «Лісове господарство», які навчалися у відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України на базі нашого коледжу. П’ять днів в університеті проходив захист бакалаврських робіт. Всі випускники продемонстрували глибокі теоретичні знання і добру практичну підготовку і, як результат – якісна успішність («відмінно» і «добре») склала більше 90%. Кращий захист своїх робіт продемонстрували Негрей Олександр (кафедра Лісової таксації та лісовпорядкування), Свинцицький Олександр (кафедра Лісового менеджменту) та Войцях Олександр (кафедра Лісівництва). В урочистій обстановці відбулося вручення дипломів. Теплі слова привітання на адресу випускників  прозвучали від директора Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства, професора Петра Лакиди, а декан лісогосподарського факультету, колишній випускник нашого коледжу, доцент Олександр Бала вручив 43 дипломи бакалаврів. Більшість випускників виявили бажання продовжити навчання в університеті і здобути освітній рівень магістра.

Адміністрація і педагогічний колектив Лубенського лісотехнічного коледжу приєднується до привітань на адресу випускників і бажаємо їм нових звершень і перемог в житті.

ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ

2014-10-31

Нещодавно в приватному секторі м. Лубен трапилась пожежа в результаті якої  постраждали будівля та майно господарів. До приїзду пожежників сміливо вступили в протистояння з вогнем колишні студенти Лубенського лісотехнічного коледжу, які зараз навчаються у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Лубенський навчально-інформаційно-консультаційний пункт: Олександр Негрей, Василь Марченко, Дмитро Кисляк, Ігор Куриленко, Ярослав Кузьменко та Валерій Жовтобрюх. Вони вчасно надали допомогу в гасінні пожежі та врятували господарів за що отримали подяки від міського голови Олександра Грицаєнка. Подяки вручив начальник відділу з надзвичайних ситуацій Виконавчого комітету Лубенської міської ради  Андрій Осацький в присутності викладачів  та студентів університету.