НОВИНИ ЛАБОРАТОРІЇ

ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК БАКАЛАВРІВ

2018-05-25

Наш коледж з 2002 року проводить підготовку фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальностями «Лісове господарство», «Деревооброблювальні та меблеві технології», а з цього навчального року відбудеться перший набір на спеціальність «Садово- паркове господарство».

І ось в перші дні травня у м. Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України 53 студенти захищали випускні бакалаврські роботи. Їх теми стосувались таких напрямів лісогосподарської діяльності: лісівництво, лісорозведення і лісовідновлення, лісова меліорація, біологія лісу та мисливствознавство, лісова таксація і лісовпорядкування, лісовий менеджмент, деревооброблювальні технології та інше. Серед цьогорічних випускників: 1 головний лісничий, 6 інженерних працівників лісового господарства, 5 лісничих, 3 помічника лісничого, 17 майстрів лісу. Більшість студентів показали гарні знання і отримали оцінки «добре» та «відмінно».

Найкращі випускні роботи, які вирізнялися актуальністю тем та були відзначені екзаменаційною комісією як кращі і рекомендовані до впровадження у виробництво, а саме у студентів: Анни Больбот, Людмили Лисенко, Юрія Бондаренка, Сергія Шатравки, Олександра Радзевіла, Вадима Бихкала, Анатолія Неліна та Євгенія Литовченка.

18 травня відбулося святкове вручення дипломів випускникам в Навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України. Тож привітаємо наших бакалаврів із цією святковою подією.

Частина випускників, отримавши диплом бакалавра, планує надалі здобувати освіту магістра в першу чергу, у рідному університеті.

Користуючись нагодою, запрошуємо колишніх випускників технікумів та коледжів на навчання у міжкафедральну навчальну лабораторію НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу.

ЮВІЛЕЙНИЙ ВИПУСК БАКАЛАВРІВ

2014-12-15

В грудні відбувся ювілейний - 10й випуск бакалаврів спеціальності «Лісове господарство», які навчалися у відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України на базі нашого коледжу. П’ять днів в університеті проходив захист бакалаврських робіт. Всі випускники продемонстрували глибокі теоретичні знання і добру практичну підготовку і, як результат – якісна успішність («відмінно» і «добре») склала більше 90%. Кращий захист своїх робіт продемонстрували Негрей Олександр (кафедра Лісової таксації та лісовпорядкування), Свинцицький Олександр (кафедра Лісового менеджменту) та Войцях Олександр (кафедра Лісівництва). В урочистій обстановці відбулося вручення дипломів. Теплі слова привітання на адресу випускників  прозвучали від директора Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства, професора Петра Лакиди, а декан лісогосподарського факультету, колишній випускник нашого коледжу, доцент Олександр Бала вручив 43 дипломи бакалаврів. Більшість випускників виявили бажання продовжити навчання в університеті і здобути освітній рівень магістра.

Адміністрація і педагогічний колектив Лубенського лісотехнічного коледжу приєднується до привітань на адресу випускників і бажаємо їм нових звершень і перемог в житті.

ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ

2014-10-31

Нещодавно в приватному секторі м. Лубен трапилась пожежа в результаті якої  постраждали будівля та майно господарів. До приїзду пожежників сміливо вступили в протистояння з вогнем колишні студенти Лубенського лісотехнічного коледжу, які зараз навчаються у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Лубенський навчально-інформаційно-консультаційний пункт: Олександр Негрей, Василь Марченко, Дмитро Кисляк, Ігор Куриленко, Ярослав Кузьменко та Валерій Жовтобрюх. Вони вчасно надали допомогу в гасінні пожежі та врятували господарів за що отримали подяки від міського голови Олександра Грицаєнка. Подяки вручив начальник відділу з надзвичайних ситуацій Виконавчого комітету Лубенської міської ради  Андрій Осацький в присутності викладачів та студентів університету.

За тиждень2098