Участь у «Фестивалі учнівських та студентських проєктів з хімії»

26 квітня студентка групи СПГ-11, вихованка гуртка «Хімія» Лубенської філії ПОМАН, Анастасія Микитенко (науковий керівник Єремієвська Л.М.) в режимі онлайн представила свій науковий проєкт у «Фестивалі учнівських та студентських проєктів з хімії», організованого Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В. Остроградського та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Полтавської міської ради.

Цьогоріч до участі у фестивалі приєдналися понад 300 учасників: учні та студенти з 17 областей України, учителі, викладачі хімії закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої і вищої освіти. Тематика проєктів була різноманітною, зокрема стосувалася проблематики ужиткової хімії.

Учасники мали змогу  продемонструвати свої навички та вміння в галузі хімічних досліджень, поглибити свої знання в цій науці, познайомитися з новими тенденціями, відкриттями та обмінятися досвідом.

Вітаємо Анастасію з успішним представленням практично-орієнтованого проєкту «Дослідження властивостей ефірних олій».

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Людмила ЄРЕМІЄВСЬКА, викладач коледжу

скріни - автора